Finansujemy rozwój Twojej firmy

Dlaczego nasz leasing jest prostszy niż kredyt?

Leasing Plus to wygodne i elastyczne finansowanie środków trwałych dostosowane do potrzeba Twojej firmy. Od ponad 20 lat skutecznie pomagamy finansować inwestycje w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Wspieramy Twoją sprzedaż

Przystępując do programu „Leasing Gwarantowany” dajesz swoim klientom dodatkową możliwość zakupu. Zwiększ swoje szanse sprzedaży z Leasing Plus!

Dlaczego Leasing?

Leasing to łatwy i szybki sposób na efektywne sfinansowanie inwestycji realizowanych w przedsiębiorstwie. Leasing to rozwiązanie szczególnie korzystne dla małych i średnich podmiotów gospodarczych.

Leasing oznacza szereg korzyści dla kupującego:

Leasing daje możliwość elastycznego określenia struktury spłaty rat leasingowych. Koszty leasingu dopasowane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Procedury przyznawania leasingu są prostsze niż w przypadku udzielania kredytu bankowego, a decyzje podejmowane są szybciej.

Okres oczekiwania na decyzję o zawarciu umowy, a następnie na jej finalizację, jest zdecydowanie krótszy niż przy umowie kredytowej.

Wnioski leasingowe ograniczają się zwykle do uzyskania podstawowych danych dotyczących aplikującego o leasing przedsiębiorstwa i nie wymagają przygotowania przez przedsiębiorcę żadnych skomplikowanych analiz finansowych.

W leasingu zwykle nie wymaga się angażowania środków własnych przedsiębiorstwa w formie wpłaty początkowej.

W leasingu nie ma konieczności ustanawiania dodatkowych zabezpieczeń – zabezpieczeniem transakcji jest sam przedmiot leasingu, którego właścicielem jest firma leasingowa do momentu spłaty całości przez klienta.

Jak to działa?

1. Znajdź przedmioty,
które mamy sfinansować

2. Wypełnij i wyślij
do nas wniosek o leasing

3. Poczekaj na decyzję
- nawet w 15 minut

4. Gotowe!
Rozwijaj swoją firmę

Kalkulator

Skorzystaj z kalkulatora i sprawdź swoją zdolność leasingową. Wklej link do interesującego Cię przedmiotu i podaj jego dokładną nazwę. Uzupełnij także kalkulator leasingu o cenę wybranego produktu i prześlij wniosek. Decyzja nawet w 15 minut. Bez zobowiązań na każdym etapie.

Opinie Klientów

Tomasz Wiadomski

Fotograf

Zakup sprzętu fotograficznego od Leasing Plus był najlepszą decyzją dla mnie, jako początkującego fotografa. Minimum formalności i szybka obsługa – po tygodniu mogłem ruszyć z moim studiem!

Anna Nowicka

Księgowa

Dzięki leasingowi mogłam w pełni wyposażyć biuro mojego niewielkiego biznesu. Kilka komputerów, drukarek i kserokopiarka szybko stały się moją własnością.

Janusz Dudek

Mechanik

Sprzęt do warsztatu to spory wydatek, ale biorąc go w leasing w ogóle tego nie odczułem. Dziś mogę zaoferować swoim klientom najnowocześniejsze rozwiązania.

Kontakt

Formularz kontaktowy:

Dane kontaktowe:

Leasing PLUS Sp. z o.o.

  •   Adres: Zgoda 14/8, 60-128 Poznań
  •   Telefon: +48 61 661 44 21
  •   Fax: +48 61 661 44 21
  •   E-mail: bok@leasingplus.pl